Growth Hormonu

Growth hormonu büyüme hormonu olarak bilinir. Hipofiz bezi tarafından geceleri sık şekilde salgılanır. Salgılanması için düzenli ve aralıksız bir uyku gerekir.

HGH Hormon Nedir?

Hgh  (growth içerikli hormonu ) hormonu  büyüme hormonu olarak da bilinmektedir. Beynin alt kısmında yer alan hipofiz bezi tarafından salgılanan bir hormondur. Hormonun isminde de anlaşıldığı gibi çocukların ve bebeklerin büyümesini sağlamak ile alakalı olan bir hormondur.

Growth Hormonu Etkisi

Hormon hgh hormonu olarak da bilinir. Nedir ve nasıl kullanılır ile alakalı olarak online ya da doktorlardan yardım alınabilir. Bu hormon 191 adet amino asit adı verilen proteinden meydana gelir. Bu hormon kısa boylu bebeklerin ve cüce olan kişilerin tedavisi için sık şekilde kullanılmaktadır. Bu tarz çocuklarda kullanılan hormonun ilaçları v18 ila 20 yaşına kadar kullanılır. Büyüme hormonu salgısı geceleri artar ve gündüzleri eksilir. Siroz, üre yüksekliği, açlık, şeker düşüklüğü, stres, sorun ve uyku durumlarında büyüme hormonu artmaktadır. Uyku zamanında geçen kişilerde büyüme hormonu normal düzeydeyken üst seviyelere kadar çıkar. Yaşı ilerleyen kişilerde normal olan hormonda azalmalar meydan gelir.

Kilo alımı, kortizol seviyesinin yüksekliği tiroid sorunları ve şekerin yükselmesi hormonun normal seviyesinden daha aşağılara düşmesine olanak sağlar. Hormon kana karışır ve karaciğere kadar gelir. Bu sayede ve etkileri sayesinde kemiklerin, kasların ve kıkırdak dokusunun büyümesine olanak sağlar. Olağan etkileri ile boyun uzamasını da sağlamaktadır. Büyüme için kullanılan hormon yan etkileri bulunmaz. Önemli olan normal değerlerde kullanılmasıdır.

Normal düzeylerde kullanıldığı sürece boy uzatma konusunda faydaları bulunur. Sporcular tarafından vücut geliştirme için kullanılan hormon normal değerleri dışında kullanıldığından yan etkileri ortaya çıkar.

Eski dönemlerde sentetik madde karışımları ile yapılan hormon özellikle vücut geliştirme yapan kişilerde  etkili yan etkileri ile ortaya çıkmıştır. Kullanılan hormon ilaçları konusunda markaları açısından dikkatli olmak önemlidir.

Growth Hormon Kürü Nedir, Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Vücut geliştirme yapan sporcular tarafından hgh kürü ( growth kürü hormonu ) fazlasıyla kullanılır. Sporcular bu küre ( growth kürü hormonu ) harcadıkları fiyatı orta seviyede fiyatı olan bir küre harcasalar daha faydalı olacaktır. Fiyatı açısından daha uygun olan kürler 20 hafta boyunca kullanılır. Küre başlamadan önce hgh desteği alınmalıdır.

Kürün kullanılmasındaki temel amaç vücut geliştirme sporcularının 20 haftalık süreçte normal değerleri ile hormonu düzenli kullanmasıdır. İlk 10 hafta definasyona yönelik olan ilaçları diğer 10 hafta da esterli ilaçları kullanmak gerekir. Vücut geliştirme sporu yapan kişiler isterlerse 20 hafta boyunca esterli hgh desteği kullanabilirler. İlk 10 hafta için;

  • Birinci haftadan 10. haftaya kadar vücut geliştirme yapan sporcuların Enanthate-600 hgh mg, 4 IU hghHormonu ve Boldenon-400 mg Trenbolone   kullanması gerekir. Bu ilaçların markaları önemlidir. Nerede satılır konusunda eczanelerden yardım alınabilir. Ayriyeten bu ilaçlar faydaları sayesinde boy uzatır.
  • 11 ile 15. haftalar arasında vücut geliştirme yapan sporcuların Tren Acetat-300 mg Masteron, Boldenon-400, Proiponat-600 mg ve 4 IU hgh-500 mg kullanılır. Tüm ilaçların normal seviyede kullanılması etkileri için gereklidir. İlaçlar kullanılması gerekenden daha çok kullanılırsa zararları ve yan etkileri ortaya çıkar. Zararları konusunda olumsuzluklar ve yan etkileri konusunda olumsuzluk yaşamamak adına düzenli kullanılmalıdır. Düzenli kullanmak faydaları ortaya çıkartır ve boy uzatma konusunda etkilidir.
  • 16 ile 20. haftalar arasında sporcuların Masteron-40 hgh mg winstrol, Tren Acetat-300 mg, Proiponat-400 mg ve 4 IU hgh -500 mg Test hgh takviyesi kullanılır. Yan etkisi çok alındığında ve düzensiz kullanıldığında ortaya çıkar. Düzenli kullanmak boy uzatma konusunda etkilidir.

Growth Hormon Arttırma Nedir?

Gh hormonu kullanımı hgh olarak da bilinir. Bu hormon hgh kaslarının geliştirilmesi konusunda yardımcı olur. Bundan kaynaklı olarak da hgh hormonu sporcular tarafından kullanılır. Hgh hormonu boy uzatma konusunda da kullanılır. Yan etkisi bulunmayan hgh nerde nasıl kullanılacağı konusunda doktorlar karar vermelidir. Boy uzatma için destek nedir sorusuna verilebilecek olan en güzel cevap büyüme hormonu tedavisi görmektir. Growth hormonu alımı nasıl arttırılır ve olağan boy uzatma etkisini arttırma konusunda;

  • Düzenli spor yapmak gerekir. Bu şekilde yağ yakımı hızlanmakta ve boy uzatma konusunda kas gelişimi sağlanmaktadır.
  • Derin ve düzenli uyku hormonun etkisini arttırma konusunda etkilidir ve olağan yan etkilerinin tamamının önüne geçer. Yan etkilerinin önüne geçmek için ve hormonu arttırma konusunda 8 saatlik uyku gerekir.
  • Düzenli ve sık aralıklar ile beslenmek olağan yan etkilerin önüne geçerken etkisini arttırma da yardımcı olur.